| Donatien [2012-06-06, 16:10 ] |
| Chyba wewnątrz tego słupa ten anamorf był;) |
|
| Donatien [2012-06-05, 21:18 ] |
| Przecudo!!!! |
|
| Marek Jasiński [2012-06-05, 20:00 ] |
| Ja bym tylko wykadrował i powiększył samą dziurkę od klucza
;) Paradoksalnie, gdybyś dotrzymał do przesilenia, już nie
byłoby tak fajne :) |
|
| pogo_fr [2012-06-05, 18:23 ] |
| Mam nową tapetę na komórce jeśli pozwolisz :) |
|
| pogo_fr [2012-06-05, 18:22 ] |
| Chyba się zakochałem......... |
|