| TomiBass [2012-07-15, 20:38 ] |
| Zdradzę wam, że stosując drugą obróbkę korzystam z dodatku
do PS'a ;] Do obróbki wykorzystuję nieobrobiony pozytyw.
Kluczem jest "detail extractor" dla mnie. Jeśli pozwolicie
resztę zachowam dla siebie ;] |
|
| Marek Jasiński [2012-07-15, 16:37 ] |
| No właśnie - co dodałeś przy tamtej obróbce? Bo efekt
ciekawy. |
|
| Donatien [2012-07-14, 23:29 ] |
| :))) no no tam to jakieś magiczne efekty dodałeś od siebie
chyba:) |
|
| TomiBass [2012-07-14, 16:19 ] |
| A już deko posteryzację widać. |
|