| LP [2012-10-11, 17:01 ] |
| widze w hdr - ki poszly |
|
| TomiBass [2012-08-26, 20:30 ] |
| To nie wieża Marku :) Wejście na aparaturę klimy na hali
produkcyjnej. Sam byłem zaskoczony efektem ;) |
|
| matslawi [2012-08-23, 09:25 ] |
| Bdb!!! |
|
| Donatien [2012-08-21, 22:37 ] |
| Jedna z najlepszych solarigrafii jakie widziałem:P)
Podziwiam!!! |
|
| Onni Virta [2012-08-21, 22:07 ] |
| coś pięknego!!! |
|
| Marek Jasiński [2012-08-21, 20:44 ] |
| Piękny obiekt. Do niedawna w Krynicy Morskiej stała podobna
wieża, nie miałem okazji obsolarzyć, a jak już wiedziałem,
co to solarki, to wieżę przerobili na masz telefonii
komórkowej... :( |
|
| Maciej Zapiór [2012-08-21, 17:34 ] |
| Dobre. Ciekawa geometria. |
|