| Marek Jasiński [2012-09-29, 22:46 ] |
| Kolorystyka znakomita :) Opisuj papier na kamerkach
(czarnym wodoodpornym markerem) albo delikatnie na
odwrocie papieru. |
|
| TomiBass [2012-09-29, 22:18 ] |
| Kolorowo :) |
|
| gefler [2012-09-29, 22:14 ] |
| zdecydowanie moje ulubione ;D bardzo się cieszę, ze się
podoba :D a z serii "nieudanych" jeszcze wrzucę coś po
północy ;) bo jeszcze na kilku plesn i spływająca emulsja
utworzyła bardzo ciekawe kompozycje :D |
|
| Donatien [2012-09-29, 21:41 ] |
| gefler to jest labaspeed....ale miazga ale piękne....!!! |
|
| gefler [2012-09-29, 15:21 ] |
| wydaje mi się, że był to labaspeed, ale że solarki ściągał
mi ojciec to nie ponumerował właściwie ;P i nie jestem
pewien ;) |
|
| komarek66 [2012-09-29, 14:59 ] |
| Co to za papier tak zareagował z wodą???... |
|