| Donatien [2012-11-05, 18:34 ] |
| No no ja bym za postacią się gdzieś przyczaił bo
najprawdopodobniej tam wychodzi południe więc cała
parabola nad nim będzie:) półrok palce lizać:) |
|
| Murgrabia [2012-11-05, 17:22 ] |
| Wypas!!! Tu podpisuję się obiema ręcoma pod tym no snowman
napisawszy ;)) Graty!~! |
|
| Grzegorz Płachetko [2012-11-04, 20:47 ] |
| Podoba się bardzo :) |
|
| Marek Jasiński [2012-11-04, 20:36 ] |
| !!! I tego nam było trzeba :) Koniecznie półroka tam
wieszaj! :) |
|