
< Poprzednie Następne > Autor: TomiBass Opis: Moje podwórko + Agfa Brovira od Onni Virty. 19.05-15.06.2013. Półwalec poziomka. Otworek w blaszce stalowej od Snowmana 0,2mm. Tagi: agfa brovira tomibass półwalec poziomo Odsłon: 2116 Data dodania: 2013-06-16 22:05:25
| Donatien [2013-06-16, 22:37 ] |
| Mega mega a blachę tne systematycznie i dziurawię a potem
igiełką do akupunktury kalibruję :) mało mi juz tych igieł
0,2 zostało ... |
|
| TomiBass [2013-06-16, 22:21 ] |
| ;] |
|
| Marek Jasiński [2013-06-16, 22:10 ] |
| :) Znakomicie się ten duet spisał. |
|
|