Autor: Marek Jasiński
Opis:
Kodak Polymax, półwalec, cztery i pół miesiąca na wschód, w zasadzie jako test Meta-Seal - klejone bez wspomagania magnesem do zmrożonej i oszronionej barierki - jak widać stabilnie :)
Odsłon: 1738
Data dodania: 2013-06-16 22:08:22
| Marek Jasiński [ |
|
| No niestety, nie wyczaiłem podobnego lepiszcza w innych kolorach (a przydałoby się rzeczywiście i czarne, i białe), z czarnego to Donatien stosował czarny akryl (może przypomni producenta), trzyma naprawdę mocno, ale nie wiem jak lepi w mróz. | |
| komarek66 [ |
|
| Może by Ktoś wyczaił czarny klej w tubie co by śladów nie pozostawiał po oderwaniu... | |
| Marek Jasiński [ |
|
| Klej sprawny, zdecydowanie spisał się lepiej niż ośmiorniczka z magnesem. Za to teraz, gdy jest ciepło, mam wrażenie, że robi się zbyt rzadki, ale też daje radę, tylko trzeba nałożyć więcej i mocniej docisnąć. | |
| Donatien [ |
|
| No to Panie!!! Pożeracz mrozu toto chyba jest :D widok okazjonalny w sumie ale ważniejsze, że klej sprawny :D | |


