| Donatien [2013-06-27, 16:28 ] |
| Nie no coś ewidentnie zasłaniało od góry :))) |
|
| TomiBass [2013-06-26, 19:44 ] |
| No właśnie. Po południu planeta off?? Parking gra :) |
|
| komarek66 [2013-06-26, 19:32 ] |
| Ciekawie słońce zarejestrowało się najwyżej, widać jak go
mało było... |
|