| Marek Jasiński [2011-10-24, 21:03 ] |
| Foma zazwyczaj zachowuje się nieprzewidywalnie... |
|
| Bartek [2011-10-16, 18:28 ] |
| Foma daje radę. Kupiłem okazyjnie trochę tego papieru, na
szczęście różne odmiany, także najbliższe parę miesięcy
(lat) będę ostro fomował. A papier jest dziwny. Arkusze z
tej samej paczki potrafią dać zupełnie różne efekty w
zależności od długości czy kierunku naświetlania. |
|
| komarek66 [2011-10-15, 15:23 ] |
| Od babci bije pozytywnymi energią bo fajnie się
naświetliło... :) |
|
| Donatien [2011-10-15, 02:57 ] |
| OOO kolegooo!!! hehe na żółto barwi slonce w
pozytywie/negatywie i rozowe elementy krajobrazu:)))mnie
sie tak kiedys świeza zsolaryzowala:)))po kilku miesiacach
nie wiedzialem jak czytać zdjecie:D ładuj ja w puchy każdy
papier inaczej sie moze zachowywac w roznych warunkach
wiec istnieje szansa ze drugi raz Ci sie tak nie trafi
juz:))) pamietaj dziurka przy takiej puszce 0.3mm i bedzie
git:))) |
|
| Marek Jasiński [2011-10-15, 00:57 ] |
| O kurcze, to i Foma się solaryzuje... Myślałem, że to
Ilford. Niesamowite, że tak wyszło po tak krótkim
naświetlaniu. A gdyby tak nie odwracać negatywu w pozytyw,
tylko obrobić (wzmocnić) obraz wprost z papieru? |
|