< Poprzednie Następne >


Autor: komarek66
Opis:
Kodak w półwalcu 28.08.12-30.06.13
Odsłon: 1224
Data dodania: 2013-07-24 22:06:22
Donatien [2013-07-26, 23:04 ]
Dostali linka do tej stronki moze im sie przetlumaczy to zobacza i zrozumieja ze to nie tylko sztuka ale takze nauka;)
Marek Jasiński [2013-07-26, 22:30 ]
Czyli bardzo zdroworozsądkowo podeszli. Trzeba im było pokazać fotki z wernisaży :) Rób swoje, a puszki rzeczywiście podejrzanie wyglądają, podobnie jak walce z podwójnych pojemniczków. Półwalce myślę bardziej zainteresowanie niż obawy wzbudzą. Mi właśnie jedną kamerkę w lesie z drzewa zerwali i próbowali się dostać do środka, ale nie od tej strony podeszli i dali sobie spokój, kamerkę w ściółce znalazłem, jeden dzień wisiała ;)
Donatien [2013-07-26, 01:31 ]
A więc sedno sprawy było takie, że marnuję ich cenny czas...powiedzieli mi że nie chca mi popsuć hobby ale żebym następnym razem był duzo ostrożniejszy przy wyborze miejscówki :)no i że nie chcą żeby ludzie im na policje przynosili moje puszki jak podejrzane przedmioty etc etc...tłumaczyli o terroryźmie zastraszonym społeczeństwie i tak dalej ...robili wielkie oczy ale zrozumieli, że nic więcej nie mogą zrobić haha jak znaleźli mój adres zielonego pojęcia nie mam ... o wystawie, którą chce zorganizować w Oxfordzie im powiedziałem, że będę miał w Texasie też i że mieliśmy w Polsce...to nawet zapisał ile osób wystawiało zdjęcia...mówił też jeden, że półwalec wygląda mneij podejrzanie niż puszka po redbullu :D w pokoju jak mu pokazałem jednego półwalca to chciał okulary założyć, zeby zobaczyć dziurkę 0,2mm bardzo mili i spokojni goście bez żadnych nerwów...jak wychodzili zobaczyli ulotkę jakiegoś pubu czy hotelu i mi powiedzieli, żebym kolejnej kamerki tam nie przyklejał i zaczeli się śmiac:D jak pytał po raz trzeci gdzie są najbliższe kamerki bo chcą zobaczyć to ten jeden mu powiedział: jest za Tobą haha bo w ogrodzie też mam puche poziomo :D o klej się nawet pytali jakim kleje:D ja tam byłem bardzo zdenerwowany i nie mogę przestać o tym myśleć ale z czasem przejdzie :D najbliższa kamerka im powiedziałem że jest za Sandford lock w lesie na płocie i naswietla słup elektryczny czyli jakieś kilka mil ode mnie ...cóż zdarza sie i teraz chyba już jestem pod obserwacją:)))) pozdrawiam i idę spać starczy 6 dni wolnego trzeba iśc w końcu do pracy :)
Marek Jasiński [2013-07-25, 23:58 ]
Ech, rwie mi komentarze... Też miałem o puentę zapytać - czyli do czego doszli i dlaczego nie wolno. Ale widzę, że na ew. fałszywych alarmach się kończy. Skoro pytali o wystawy znaczy że wątek artystyczny wzięli na poważnie. Teraz bym kuł żelazo póki gorące, zorganizował wystawę na miejscu a policjantów zaprosił jako gości honorowych :)
Marek Jasiński [2013-07-25, 23:54 ]
No, nieźle, nieźle
Marek Jasiński [2013-07-25, 23:53 ]
No, niz
Donatien [2013-07-25, 20:16 ]
Damndog niezła afera sie wywiązała z tego hehe tu się boja o naród bo terroryści...wspomniał mi ten jeden wybuchy w Madrycie i w Londynie i powiedział, że np jak przykleiłem na moście kolejowym i ktoś by przyuważył to od razu wzywa policje zamykają ruch pociągów, oni się tam pojawiają razem z saperami i mogą mi tylko wlepić mandat 80 funia bo to niz szkodliwego przecież a tylko ich cenny czas zmarnuję i wszystkich służb postawionych w stan gotowości :D robię swoje dalej niech podziwiają jaki mają piękny Oxford:D
damndog [2013-07-25, 20:03 ]
Pozdrowienia dla policjantów! (greetings to policemen/policewomen!) Nie przejmuj się i rób swoje. Nie jest to gorsza dewastacja artystyczna niż graffiti, a powiedziałbym nawet że znacznie mniejsza :) Może przy następnym przesłuchaniu namówisz ich do rozwieszenia swoich kamerek?
Aha, coś na temat zdjęcia: fajne!
Donatien [2013-07-25, 18:09 ]
No to się doigrałem ... pamiętacie ostatnią historię z babą z wózkiem...tak jak myślałem...zaniosła te kamerki na policje...dziś w domu było u mnie dwóch detektywów z policji ze zdjeciami negatywów i puszek z tego mostu koło tesco oraz innych negatywów...wypytali mnie o wszystko co tylko mogli...ile zarabiam ile tu jestem ile płace za pokój mój adres wczesniejszy czy biorę benefity etc etc ile kamerek wisi w oklicy gdzie jest najbliższa ile wisi w polsce co to jest po co to jest czy miałem wystawy czy nie i gdzie ...100 pytań do a wszystko przez babe która zaniosła na policje te niewinne puszki cholera...jak mnie znaleźli nie mam pojęcia powiedzieli mi tylko, że są detektywami i mogą odnaleźć każdego...true! Trzeba będzie teraz uważać gdzie i kiedy sie przykleja bo już teraz jestem w dupie i tak więc chuj tam .... nic nie doklejam na razie i będzie przerwa w dostawie na stronie solarigrafia . pl bo też o niej juz wiedza i zapewne zinwigilują ... what a mess!!!
Maciej Zapiór [2013-07-25, 16:54 ]
Ladnie.
Marek Jasiński [2013-07-25, 08:26 ]
Może nawet nie tyle co uprzedzeni, co w decyzji właściciela, z którym nie było jak porozmawiać osobiście - zupełnie inaczej rozmawia się przez pośredników, a inaczej bezpośrednio. A szkoda, bo rzeczywiście naświetlenie byłoby rewelacyjne. Już prędzej bym powiesił na lokomotywie Żuławskiej Kolejki Dojazdowej, ale tam pewnie tylko raz będę, chyba że zostawię im kopertkę do odesłania po sezonie ;)
komarek66 [2013-07-25, 04:44 ]
Jak to co kamerkę, dokładnie kolejka (ciągnik)która jeździ po Krynicy. Szkoda, ludzie są uprzedzeni...
Donatien [2013-07-25, 00:51 ]
Niezłe:) a to co Ty chciałeś na pociągu przykleić?:D
Marek Jasiński [2013-07-25, 00:01 ]
Nosz ja Ci ponarzekam! Świetnie wyszło :) Z miniaturki myślałem, że to spod ołtarza ;) A na powieszenie na kolejce się nie zgodzili niestety :(