| Donatien [2011-11-21, 03:08 ] |
| Sposób na nie odklejanie się taśmy: przygrzewaj zapalniczką
po przyklejeniu i dociskaj palcem :))) wytestowane
działa:))) |
|
| Bartek [2011-11-14, 16:34 ] |
| Marek, tak. Oba na papierze z tej samej paczki. Górny
trzymany dużo dłużej. Jestem na 90% pewien, że dolny jest
po prostu prześwietlony na skutek nieszczelności w
puszcze. Pod wpływem wilgoci puszcza taśma, i robią się
szczeliny między blaszką a pudełkiem. |
|
| Marek Jasiński [2011-10-24, 20:46 ] |
| Oba na tym samym papierze? Zastanawiają mnie te różnice w
kolorystyce... |
|
| Przemysław Celary [2011-10-21, 20:08 ] |
| świetne |
|
| Donatien [2011-10-21, 17:08 ] |
| BDB! |
|
| Donatien [2011-10-21, 17:08 ] |
| Aha juz zalapalem bo myslalem, ze w tym samym miejscu i
czasie a inne barwy dal papier:) |
|
| pejczu [2011-10-20, 17:18 ] |
| podoba mi się |
|
| komarek66 [2011-10-20, 09:21 ] |
| Fajnie bo widać różnice jak słońce wędrowało... |
|