Chęciny
Autor: Murgrabia
Opis:
Rozdziobany! :( Mimo, że to powszechne zjawisko, zwłaszcza jak się wiesza w okolicach pól uprawnych, mnie się zdarzyło pierwszy raz. Pojemnik czarny, blaszaka czarna, oklejone korą dokładnie dookoła, a i tak wypatrzyły ...
Odsłon: 2082
Data dodania: 2011-10-20 10:43:57
| pogo_fr [ |
|
| Zamek z moich okolic :) Murgrabia też ze świętokrzyskiego :) ? |
|
| Marek Jasiński [ |
|
| Jak by nie patrzeć, to ciekawe kolory dało to zaświetlenie ;) | |
| Donatien [ |
|
| Dobrze tyle, ze nie prześwietlilo całkowicie:))) | |
| Murgrabia [ |
|
| komarek66 - tak to zamek :)) Ciekawe jak długo wisiało rozdziobane. Efekt byłby zapewne lepszy ;) Pozdrawiam | |
| Murgrabia [ |
|
| TomiBass to był walec z rurki pcv. Pion 4 miesiące. | |
| komarek66 [ |
|
| Sorki to nie miało być pod tym zdjęciem, tak to jest jak ma się otwartych kilka kart :). Co do zdjęcia to fajnie prezentuje się ten pagórek, na nim zamek? | |
| komarek66 [ |
|
| Te nie, ale kiedyś miałem w akwarium... :) | |
| TomiBass [ |
|
| Fajnie wyszło. Półwalec pionowo to był ?? :> | |


