| Donatien [2013-08-28, 23:18 ] |
| Ha ha ha już wszystko jasne:) przecież to jest tabliczka na
latarni, nad która wisiał półwalec:D szeroki kąt poziomki
hehehe |
|
| Donatien [2013-08-28, 23:17 ] |
| Zieleń bo inny kraj i warunki pogodowe inne więc ja nie
jestem zaskoczony :) będę niebawem w Polsce to ściągnę z
15 kwartałków a tam też dawałem ten papier więc zobaczymy
różnice na pewno :) a to na dole kadru...nie mam pojęcia
może jakis remont drogi był czy coś i ustawili jakiś znak,
nie bywam tam czesto więc nie wiem :) ale powiem Ci
szczerze, ze też mnie to cholernie zastanawia:) |
|
| Marek Jasiński [2013-08-27, 07:30 ] |
| No, Panie, znakomicie, zastanawia mnie tylko dlaczego tak
Ci w zieleń idzie ;) Ciekawe, co to za barierka/tablica na
dole kadru. |
|