Autor: TomiBass
Opis:
Wieży kolejna odslona. Agfa
Odsłon: 1865
Data dodania: 2011-11-14 18:04:01
| pogo_fr [ |
|
| Ale kontrast ! :O Wieża do nieba :) |
|
| Donatien [ |
|
| pejczu i Snowman:D niebieskości tja? a moja Agfa zakolorowała w zielone i żólte zaraz się postaram dodać:D | |
| pejczu [ |
|
| może mam traume do nie bieskiego od czasów ilforda hehehe | |
| Marek Jasiński [ |
|
| Eeetam, niebieskość Agfy ma swój urok :) Słup ładnie eksploatowany :) | |
| pejczu [ |
|
| zajebista jakość, nie lubię agfy za niebieski kolor w jaki idzie , ale jej powtarzalności i niezawodności chyba nie pobija żaden papjór ;) | |
| komarek66 [ |
|
| Podziwiam... | |


