| Marek Jasiński [2014-09-15, 21:21 ] |
| Niby tak (powtarzalnie z poprzednimi latami wyszło), ale z
drugiej strony to Słońce operuje tam dość długo,
spodziewałbym się większego rozmycia, a nie dość ostro
zaznaczonych cieni... Chyba że ruch Słońca zgrywa się z
położeniem schodów, że rzucają cień praktycznie w stałym
kierunku... |
|
| Maciej Zapiór [2014-09-15, 12:12 ] |
| Co do cieni: sa jedynie przeswity miedzy schodami, wiec
sciana naswietla sie jedynie o pewnych godzinach, kiedy
Slonce ma odpowiedni kat. |
|
| Marek Jasiński [2014-09-14, 15:37 ] |
| Tu jeszcze jedno - http://solarigrafia.pl/imgs/1436/podglad.ht
ml - widać, jak tuja rośie :) Donatien zawsze narzeka,
że wieszam od lat w tych samych miejscach, ale przez takie
porównania widać, jak się niektóre rzeczy zmieniają ;) |
|
| Marek Jasiński [2014-09-14, 15:23 ] |
| http://solarigrafia.pl/imgs/2994/podglad.ht
ml - koniec naświetlania praktycznie w tym samym dniu
roku (góra dzień/dwa różnicy) |
|
| Marek Jasiński [2014-09-14, 15:21 ] |
| Cienie mnie zawsze zastanawiają, w sumie powinny się
uśrednić... Coroczna rejestracja pobytu, z dokładnie tego
samego miejsca od wielu sezonów, powinno być widać, jak
tuja rośnie ;) Wieszane wewnątrz kwadratu uformowanego z
czterech bloków :) |
|
| Maciej Zapiór [2014-09-14, 01:30 ] |
| Cienie!!! Kompozycja!!! |
|