x
< Poprzednie Następne > Autor: stanska Opis: multiexpo (x2) <br /> park orunski (gda)25 12 2014 ok 22 dni, plus 3 - 6 4 2015 widok z balkonu, foma Odsłon: 1945 Data dodania: 2015-04-07 20:09:06
| ashyshka [2015-04-10, 12:06 ] |
| ciekawy kolaż wyszedł |
|
| stanska [2015-04-08, 07:53 ] |
| faktycznie, trzeba wyczyścić ;) |
|
| Marek Jasiński [2015-04-07, 23:55 ] |
| A tak na marginesie - na tym, i na poprzednim obrazku masz
identyczne "zadrapania" - to chyba jakiś brud na
skanerze? |
|
| Marek Jasiński [2015-04-07, 23:53 ] |
| A mówiłem, że coś będzie naświetlone po tych kilku
tygodniach ;) Fajnie, że odwróciłaś do góry nogami, ładnie
się obrazy złożyły. |
|
| stanska [2015-04-07, 20:10 ] |
| górna cz. zdjecia (blok i słońce) - dodane przy podejściu
nr 2) |
|
|