| gmalan [2015-06-28, 20:39 ] |
| obiciem od blaszki mogą być te ślady na jezdni, w dolnej
połowie, ale raczej nie na budynku, bo nie powróciłoby tak
wysoko. |
|
| Marek Jasiński [2015-06-25, 00:39 ] |
| No i nie da się ukryć, że podobnie cięte są budynki a
prawej strony kadru - choć one akurat całe przeszklone i
mogłyby odbijać, ale jednak te ścieżki też dziwnie
wyglądają, ze mało ich jak na odbicie, a widać, że
półrocze słoneczne było. |
|
| Marek Jasiński [2015-06-25, 00:37 ] |
| Musiałoby być rzeczywiście tak jak piszesz, choć wydaje mi
się to mało prawdopodobne, żeby dwukrotne odbicie (od
papieru i później od blaszki) miało szansę dojść do głosu.
Ale licho wie... może... |
|
| pjolo [2015-06-24, 23:08 ] |
| Oczywiście chodzi mi o odbicie wewnętrzne, od blaszki, lub
papieru bo to poziomka. |
|
| Marek Jasiński [2015-06-22, 23:25 ] |
| No i to właśnie ciekawostka - gdyby miało być odbicie w
Pałacu, to byłyby punkciki. Bardziej wygląda mi to na
jakieś wewnętrzne odbicie (bo ślad tnący Pałac nie jest
przedłużeniem odpowiednich ścieżek poza Pałacem). Wot
zagwozdka. A swoją drogą pięknie Ci to wyszło. |
|
| gmalan [2015-06-22, 08:46 ] |
| nie, pałac nie jest przeszklony. |
|
| pjolo [2015-06-21, 12:29 ] |
| To nie odbicie tnie pałac? |
|
| gmalan [2015-06-21, 10:01 ] |
| Też się zastanawiam. Puszka się nie ruszała, tym bardziej
ze widać ze nie każdy promień ciał pałac. |
|
| Marek Jasiński [2015-06-21, 00:10 ] |
| Znakomite :) Widzę, że podbierasz mi miejscówki ;) Ciekawe
dlaczego Słońce tnie Pałac... |
|