
< Poprzednie Następne > Autor: Fajfi Opis: Na balkonie u koleżanki.
Walec, agfa, 8 miesięcy. Odsłon: 1942 Data dodania: 2015-08-09 14:23:43
| Marek Jasiński [2015-08-24, 21:19 ] |
| No nie wiem ;) Ileś różnych opakowań i ileś różnych emulsji
miałem w ręku, i wszystkie były powtarzalne i identyczne.
Niebieski plus ewentualnie ślad rózu. Musiałbym Twoją
sprawdzić ;) |
|
| Fajfi [2015-08-14, 12:06 ] |
Tak, to uszkodzenia mechaniczne. Poświata wynika z
pofałdowania papieru podczas skanowania.
Marku,
może to nasze agfy są normalne, a Twoja dziwna? :D |
|
| Marek Jasiński [2015-08-10, 21:09 ] |
| Wygląda na uszkodzenia mechaniczne. Jakąś dziwną tę Agfę
macie - wszyscy mają różnorakie kolory, a moja ciągle i
tylko na niebiesko daje... Na marginesie uszkodzeń -
właśnie dziś zdjąłem kilka kamerek, rocznych, na drzewach
wisiały. Jedna rozdziobana, druga o dziwo cało, trzecia
rozdziobana i strącona z drzewa - ale w ściółce znalazłem
;) Jeszcze nie miałem okazji zajrzeć do środka :) Mam
nadzieję, że ta rozdziobana zerwana w jakimś stopniu
zachowała obraz (jeśli zerwał ptak, który zrobił dziurę) -
niestety, nie leżała otworkiem do ziemi, tylko pionowo, na
dodatek w kierunku południowym... |
|
| gmalan [2015-08-10, 08:12 ] |
Solaryzował fajnie.
A te linie na środku z tą
poświatą to skąd się wzięły? To chyba jakieś mechaniczne
uszkodzenie papieru, nie? Ale czemu mają taką poświatę? |
|
|