| Donatien [2015-11-15, 10:58 ] |
| Niesamowitosci daj moze tez wersje kolor :) |
|
| pjolo [2015-11-12, 21:45 ] |
| Jakość miażdży |
|
| Marek Jasiński [2015-11-12, 21:37 ] |
| A, już widzę, że jakiś mail przyszedł, to wszystko przez
mój rzęchowaty sprzęt... |
|
| Marek Jasiński [2015-11-12, 21:36 ] |
| :) Napisz mi jeszcze m@ila, jakie średnice być chciał ;) |
|
| mxm81 [2015-11-12, 21:15 ] |
| Dokładnie tak jak napisałeś Marku :) solarka specjalnie z
szopowana :) na potrzeby konkursu :) |
|
| Marek Jasiński [2015-11-12, 21:01 ] |
| :) Ślicznoście :) Pewnie jakaś foma, kolory to już w
większości chyba zasługa szopa? ;) |
|
| mxm81 [2015-11-12, 20:23 ] |
| Cześć Maciej, solarigrafia ta jest widoczna w 2 minucie 14
sekundzie: https://http://www.youtube.com/watch?v=ShVi
Iq1XXF0 link do solarigrafii z tamtego cyklu http://solarigrafia.pl/imgs/4461/podglad.ht
ml jak znajdę negatyw to dodam zdjęcie, niestety nie
pamiętam w której książce jest. Czy muszę cie przekonywać
? nie muszę :) ja wiem ze to solarka ;) |
|
| Maciej Zapiór [2015-11-12, 12:04 ] |
| No jakosc taka, ze musisz mnie przekonac, ze to naprawde
solarka, a nie zdjecie :) |
|
| mxm81 [2015-11-11, 20:41 ] |
| Kwadrat o wymiarach 9,5 cm i głębokości 4 cm. Wymiar
papieru to 12,8 cm na 9,4 |
|
| gmalan [2015-11-11, 20:31 ] |
| oryginalna solarka jest jedną z najfajniejszych jakie
widziałem. W jakim pojemniku była robiona? |
|