7
Autor: rocker
Opis:
Dwa miesi?ce, foma speed n312, walec, poziomka, moja pierwsza, mam nadzieję że następne będ? lepsze.
Tagi: foma, walec poziomka n312
Odsłon: 2029
Data dodania: 2012-01-24 18:47:10
| rocker [ |
|
| Wieszam teraz tam kolejną, ale sklejoną z dwóch pojemników po kliszy, myślę że jak wytrzymam to powisi do czerwca. Korci mnie aby spróbować Fotonbroma którego dostałem w niedzielę, ale raczej powieszę to co mam od Marka, a Fotonbroma, dam do małych puszek i będę je zdejmować co miesiąc aby zobaczyć jak się zachowuje. | |
| Donatien [ |
|
| Tyle dobrze ze jakieś elementy sie pokazały;) | |
| Marek Jasiński [ |
|
| :)) Trzymam kciuki i czekamy :) | |
| rocker [ |
|
| Będzie lepsza - bo już wiem jak otworek umieścić i pod jakim kątem. | |
| Marek Jasiński [ |
|
| :) Pierwsze koty za płoty ;) Więcej Słońca, być może inny papier, i będzie dobrze :) | |


