| gefler [2012-04-30, 10:49 ] |
| jest moc w tym kadrze i kompozycji ;) |
|
| Donatien [2012-04-29, 23:52 ] |
| Bardziej na wschód wtedy słońce zawsze zejdzie;) |
|
| TomiBass [2012-04-29, 20:37 ] |
| Jest to walec poziomo przymocowany. Mniej więcej wschód -
zachód końcami ;] |
|
| rakencja [2012-04-29, 20:31 ] |
| o ładnie jak to tak Ci schodzi do góry? |
|