|
Autor: TomiBass Opis: Rąbneli mi drugą solarkę na Farę. Spękałem i ściągnąłem z ronda. Kodak Polymax II RC. Koło wielkanocy do dzisiaj. Deko podrasowane ;P Tagi: kodak polymax ii rc półwalec tomibass poziomka Odsłon: 2171 Data dodania: 2012-05-12 16:25:50
|
||||||||||||||||||||||||