na słupie
Autor: pogo_fr
Opis:
pod samą lampą na słupie ;)
Chyba coś nie poszło :D za bardzo złapał ten papier, ciężko było cokolwiek wyciągnąć na kanałach rgb.
Tagi: kodak polymax
Odsłon: 2407
Data dodania: 2012-05-13 19:18:00
| Donatien [ |
|
| A moje gdzieś tam juz przykitrałes na pól roku? Bo Twoje w Oxfordzie powisi ho ho bo nie mam zamiaru tam wcześniej niż po wakacjach jechać dopiero:) | |
| pogo_fr [ |
|
| Nie, lampa to nie. Dziura była chyba normalna :D Ale będę się starał robić mniejsze, bo za małej jeszcze nie zrobiłem, a za duże mi się zdarza. Skaner taki już jest :/ :( |
|
| komarek66 [ |
|
| No i sam skaner też nie za fajnie się zachował, ale kolory dało fajne... | |
| Donatien [ |
|
| chociaz sam Polymax czasem tak ma a tu chyba strasznie wielkie dziursko bylo co? | |
| Donatien [ |
|
| Oj tam swiatlo z lampy wiekszego wplywu nie ma musiales trafic jakas emulsje felerna i tyle... | |
| TomiBass [ |
|
| Może mu światło z lampy zaszkodziło ?? :> | |


